Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

domofon

Data dodania: 2016-01-12
 
Z.U. UNITEX to firma istniejąca na pilskim rynku od 1989 roku. Wykonujemy swoje usługi wg najlepszej wiedzy i sztuki budowlanej, posiadamy doświadczenie i pracujemy na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Z.U. UNITEX proponuje gwarancyjne utrzymanie w ruchu instalacji domofonowej - konserwacja (odpłatność na zasadzie abonamentu) .Zapewniamy stałą i kompleksową obsługę techniczną istniejących urządzeń i instalacji domofonowych, oferujemy kompleksowe remonty/modernizacje.

Dodatkowo, proponujemy także:
• kompleksowe remonty/modernizacje instalacji domofonowej,
• montaże urządzeń instalacji domofonowej
w wielu wersjach i konfiguracjach według życzenia Spółdzielni.
Koszty uzależnione są od cen producenta oraz wersji i konfiguracji. Współpracujemy z wieloma firmami np. LASKOMEX, PROEL, ELPROD, ACO, ELFON, CYFRAL, URMET. Wszystkie urządzenia tych producentów działają podobnie i posiadają identyczne funkcje np. płynna regulacja głośności w unifonie oraz sygnał świetlny dzwonka, czytnik RFID, własny kod.
Kontakt
606 940 886
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pilski

Powiat pilski - powiat, którego siedzibą jest miasto Piła znajdujące się w województwie wielkopolskim. Powiat szczyci się najwyższym wskaźnikiem urbanizacji (65,1%) na ziemiach całej Wielkopolski, a utworzony został on w 1999 roku, w wyniku reformy administracyjnej. Gminy w jego obrębie to: Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo. 


Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe (10 11) i aż pięć wojewódzkich (179 180 188 190 242).

Kluczowe miejsce w gospodarce powiatu zajmuje rolnictwo i leśnictwo. W tutejszych lasach pozyskuje się surowiec do produkcji mebli i papieru. Bogate w grzyby i jagody lasy pozwalają na ich eksport. Liczne ośrodki wypoczynkowe kuszą widokiem jezior i rzek, a także sąsiedztwem lasów. Wybrać się można zarówno na spacery, jak i poszaleć na rowerze. Zmęczeni posilą się w jednym licznych obiektów gastronomicznych. Posiłki zostaną przygotowane ze świeżych i zdrowych produktów z okolicznych gospodarstw ekologicznych. Życzymy smacznego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola