Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

STRACHY NA LACHY - Piła tango [OFFICIAL AUDIO]

 
STRACHY NA LACHY - Piła tango [OFFICIAL AUDIO] Kup CD: bit.ly/1m3DQwC | Kup LP: bit.ly/1NxVHEB | Kup w iTunes: apple.co/1Yr825y TEKST UTWORU: Oto historia z kantem, Co podwójne ma dno. Gdyby napisał ją Dante, To nie tak by to szło... Grzesiek Kubiak, czyli Kuba rządził naszą podstawówką; Po lekcjach na boisku ganiał za mną z cegłówką. W Pile było jak w Chile, każdy miał czerwone ryło, Mniej lub bardziej to pamiętasz - spytaj jak to było, W czasach gdy nad Piłą jeszcze latały samoloty; Wojewoda Śliwiński kazał pomalować płoty. Potem wszystkie płoty w Pile miały kolor zieleni; Rogaczem na wieżowcu Piła witała jeleni. Statek Piła Tango, Czarna bandera. To tylko Piła Tango; Tańczysz to teraz. Płynie statek Piła Tango, Czarna Bandera. Ukłoń się świrom, Żyj nie umieraj. Gruby jak armata Szczepan błąkał się po kuli ziemskiej, Trafił do Ameryki prosto z Legii Cudzoziemskiej. Baca w Londynie z Buchami się sąsiedzi, Lżej się tam halucynuje, nikt go tam nie śledzi. Karawan z Holandii, on przyjechał tutaj wreszcie, Są już Kula, Czarny Dusioł - słychać strzały na mieście. Znam jednak takie miejsca gdzie jest lepiej chodzić z nożem; Całe Górne i Podlasie - wszyscy są za Kolejorzem. (Hej Kolejorz!) Statek Piła Tango, Czarna bandera. To tylko Piła Tango; Tańczysz to teraz. Płynie statek Piła Tango, Czarna Bandera. Ukłoń się świrom, Żyj nie umieraj. Andrzej Kozak, Mandaryn - Znana postać medialna; Tyci przy nim jest kosmos, gaśnie gwiazda polarna. Jest tu Siwy, który w rękach niebezpieczne ma narzędzie, A kiedy Siwy tańczy - znaczy mordobicie będzie. U Budzików pod tytułem chleją nawet z gór szkieły; Zbigu śpi przy stoliku, ma nieczynny przełyk. Lecz spokojnie panowie, według mej najlepszej wiedzy, Najszersze gardła tu to mają z INRI koledzy... (Polej, polej!) Statek Piła Tango, Czarna bandera. To tylko Piła Tango; Tańczysz to teraz. Płynie statek Piła Tango, Czarna Bandera. Ukłoń się świrom, Żyj nie umieraj. Nad rzeką, latem ferajna na grilla się zasadza... Auta z Niemiec? Sam wiem kto je tu sprowadza; Żaden spleen i cud, na ulicach nie śpią złotówki, W Pile Święta jest Rodzina i święte są żarówki. Nic nie szkodzi, że z wieczora miasto dławi się w fetorach... Ważne że jest żużel i kiełbasy senatora! Fajne z Wincentego Pola idą w świat dziewczyny; Po pokładzie jeździ Jojo bicyklem z Ukrainy. Statek Piła Tango, Czarna bandera. To tylko Piła Tango; Tańczysz to teraz. Płynie statek Piła Tango, Czarna Bandera. Ukłoń się świrom, Żyj nie umieraj. Oto historia z kantem, Co podwójne ma dno. Gdyby napisał ją Dante, To nie tak by to szło... (By szło, by szło...) Fb.me/zespolstrachynalachy Fb.me/SP.Records.92 ____ Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: bit.ly/2s8OkkP

 


S.P. RECORDS
 
Data pliku video: 2012-10-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pilski

  Powiat pilski - powiat, którego siedzibą jest miasto Piła znajdujące się w województwie wielkopolskim. Powiat szczyci się najwyższym wskaźnikiem urbanizacji (65,1%) na ziemiach całej Wielkopolski, a utworzony został on w 1999 roku, w wyniku reformy administracyjnej. Gminy w jego obrębie to: Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo. 


  Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe (10 11) i aż pięć wojewódzkich (179 180 188 190 242).

  Kluczowe miejsce w gospodarce powiatu zajmuje rolnictwo i leśnictwo. W tutejszych lasach pozyskuje się surowiec do produkcji mebli i papieru. Bogate w grzyby i jagody lasy pozwalają na ich eksport. Liczne ośrodki wypoczynkowe kuszą widokiem jezior i rzek, a także sąsiedztwem lasów. Wybrać się można zarówno na spacery, jak i poszaleć na rowerze. Zmęczeni posilą się w jednym licznych obiektów gastronomicznych. Posiłki zostaną przygotowane ze świeżych i zdrowych produktów z okolicznych gospodarstw ekologicznych. Życzymy smacznego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola